Piegāde un apmaksa

Norēķini

Origo Dāvanu kartes interneta veikalā var norēķināties sekojošos veidos:

 • veicot pārskaitījumu saskaņā ar rēķinu;
 • ar MasterCard un VISA zīmolu maksājumu kartēm;
 • ar banklink starpniecību: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor.

Pasūtījums tiek izgatavots pēc apmaksas saņemšanas 1-5 darba dienu laikā atkarībā no pasūtījuma apjoma, lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: davanukarte@origo.lv.

Kad pasūtījums ir izgatavots, pircējam uz pasūtījumā norādīto kontakta e-pastu tiek nosūtīta informācija par pasūtījuma saņemšanu vai piegādi.

Interneta norēķini ir droši, jo Jūsu dati tiek aizsargāti ar SSL sertifikātu.

Piegāde

Juridiskās personas pasūtījumu var saņemt:

 • Ar kurjeru uz pasūtījumā  norādīto piegādes adresi jebkurā Latvijas vietā. Piegāde notiek darba dienās, kurjeram iepriekš sazinoties ar pasūtījumā norādīto saņēmēju.
  Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta ne ātrāk kā nākošajā darba dienā un ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā, (atkarībā no pasūtījuma apjoma) pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Linstow” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: davanukarte@origo.lv).
  Maksa par piegādi ar kurjeru tiek noteikta saskaņā ar cenrādi.
  Lai pasūtījums tiktu nodots kurjeram, pircējam ir jāatsūta attiecīgās juridiskās personas izsniegta pilnvara uz konkrēta saņēmēja vārdu, kurš tiek pilnvarots saņemt konkrēto Dāvanu karšu pasūtījumu no kurjera, ja pasūtījumā norādītais saņēmējs nav paraksttiesīgā persona.
  Pasūtījuma saņēmējam jāatbilst pilnvarā norādītajai personai un jābūt vismaz 15 gadus vecam.
  Saņēmējam pie pasūtījuma saņemšanas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
 • Origo Dāvanu kartes i-veikala birojā darba dienās no 10:00-17:00. Ierodoties pēc pasūtījuma, saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un attiecīgās juridiskās personas izsniegta pilnvara, ja saņēmējs nav paraksttiesīgā persona. 

Privātpersonas pasūtījumu var saņemt:

 • Ar kurjeru uz pasūtījumā norādīto piegādes adresi jebkurā Latvijas vietā. Piegāde notiek darba dienās, kurjeram iepriekš sazinoties ar pasūtījumā norādīto saņēmēju.
  Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta ne ātrāk kā nākošajā darba dienā un ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Linstow” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: davanukarte@origo.lv).
  Maksa par piegādi ar kurjeru tiek noteikta saskaņā ar cenrādi.
 • T/c Origo informācijas centrā. Pasūtījumu var saņemt informācijas centra darba laikā. Informācijas centra pārstāvis sazinās ar pasūtījumā norādīto saņēmēju un informē par pasūtījuma saņemšanas iespēju.
  Pasūtījuma saņēmējam jāatbilst pasūtījumā norādītajai personai un jābūt vismaz 15 gadus vecam. Saņēmējam pie pasūtījuma saņemšanas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
  Piegāde uz tirdzniecības centru tiek nodrošināta ne ātrāk kā vienas darba dienas laikā un ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Linstow” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: davanukarte@origo.lv).